Кейс стаді: Передати преміальний сервіс за допомогою інтерфейсу

October 19, 2022
Posted by
Marta Mokhnatska

Чому бізнес, який надає високоякісний сервіс, часто не може забезпечити відповідного сервісу на своєму вебсайті? Як створити однакове враження від місця та від сторінки в інтернеті? Ці та інші виклики роботи із сервісом преміум-сегменту аналізуємо на прикладі кейсу «Авторської стоматології».

Огляд клієнта

«Авторська стоматологія» — сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр стоматологічних послуг на найвищому рівні у своїй ніші. Ключовими напрямами роботи є естетична та дитяча стоматологія. Найважливіші принципи лікарів «АС» — попередити, надати якісну допомогу та зберегти.

Цільова аудиторія

1. Люди, для яких їхнє здоров’я є життєвим пріоритетом.
2. Люди, які ставляться до себе з любов’ю, турботою та повагою.
3. Люди, які заздалегідь роблять внесок у майбутнє своїх дітей.
4. Люди, які цінують естетику.

📢 Виклик

Перед нашою діджитал-агенцією стояло завдання створити преміальний, естетичний, інтуїтивний та зручний сайт, який би дозволяв користувачеві не лише швидко отримати зворотній зв’язок від клініки чи дізнатися про надавані послуги, але й викликати довіру, розуміння професійності лікарів та просто захват :)

Рішення 👇

Досліження

Нашою продукт-агенцією було проведено дослідження численних преміум-сайтів та веведено їхні основні ознаки:

1. Лаконічність та увага до деталей;
2. Нетипові мікроанімації та взаємодії;
3. Логічна організація контенту;
4. Наявність простору;
5. Наявність та зрозумілість акцентів;
6. Чітка простежуваність ритму та ієрархії;
7. Внутрішня гармонія;
8. Нешаблонність.

Концепція

Щоб передати ідею клініни, що стоматологія — це мистецтво, а лікарі — митці, автори усмішок, наша дизайн-агенція вирішила доповнити інтерфейст атрибутами мистецтва (лініями, цікавими, динамічними формами, контрастами та глибиною).

Користувацькі інстайти

Для економії часу та стирання відстаней між пацієнтом та лікарем «АС» надавала особливу послугу — діагностику у режимі онлайн. Для оптимізації цього процесу та покращення користувацького досвіду наша діджитал-агенція прийняла рішення інтегрувати його в інтерфейс.

Багаторівневий підхід

Щоб проєкт був досконалим на кожному структурному рівні, ми включили у стратегію не лише роботу над проєктуванням сайту, але й повне оновлення текстового та діджитал-контенту. А для покращення показників реклами наша продукт-агенція залучила до роботи таргетолога.

Втілення ☝️

Проведення інтерв’ю, дослідження аудиторії, пропрацювання мудборду та референсів, створення функціональних карт та низькодеталізованих ваєфреймів — це лише вершечок айсберга UX-дизайну. Ми були гнучкими у прийнятті рішень навіть на етапі прототипування, адже кожен новий інстайт міг коштувати нам легкості користувацього досвіду. Тому дзвінки, правки і ще раз правки.

UI-рішення

Ми створили лаконічний UI, в якому велике значення надається деталям: текстурам, ефекту скла, контрастам кольору та форми, плавності переходів, динаміці та ритму. Ми напрацювали у собі певну планку прекрасного і вже не могли відступати від неї. Результат мав подобатися усім.

Диференціація послуг для дітей

Суперечливе поєдання преміум-колористики з темою дитячої стоматології спонукало наших UI-дизайнерів створити послугам для дітей орему, унікальну в рамках сайту стилістику. Таким чином ми отримали візуально самостійну, однак структурно інтегровану сторінку та підсторінки для неї.

Навігація

UX-рішення для навігації було максильмально містким та простим водночас: користувач може з будь-якого розділу сайту переміститися куди завгодно. А шлях до запису дорівнює всього двом клікам.

Якщо ж користувачу характерна допитливість, то взаємодія з інтерфейсом лише пробуджуватиме її і користувач зможе багато дізнатися про здоров’я зубів. І просто скролити, скролити і насолоджуватися :)

Результат

Якісно новий рівень презентації власних послуг «Авторською стоматологією». Зручний інструмент для обох сторін взаємодії. Швидкість, інтуїтивність, естетика.Як наслідок — новий рівень довіри пацієнтів. А також кейс, яким пишаємось :)